קורס אמזון

5הרשמה לקורס לימודים – לחץ כאן

האם אתה מוכן עבור עסק שניתן להפעיל מכל מקום בעולם, אינו כרוך לך משלוח דבר ללקוחות, והוא כמעט הוכחת תחרות? אמזון הוא מתפוצץ עם פעילות ואנחנו יכולים להראות לך איך להשיג עכשיו! " "ככל שאנו מתקרבים במהירות 2017 ודאי שזה יכול להיות מפת הדרכים שלך עסק מדהים!"

יכול כמובן זה עובד בשביל אף אחד, בכל מקום? יש לנו שפע של הוכחה בשבילך החל סיפור הצלחה מחוף בג'מייקה! תקשיב המלצה חייה זה מאחד התלמידים שלנו שגר ממש על אי! תפגוש ברינגטון. הוא לקח את קורס PAC ולשים אותו לעבודה. הוא גידל biz 1million $ מג'מייקה והוא כעת לאחד המומחים המובילים שלנו תוכן הקורס גם כן!

במשך למעלה מעשור הצוות שלי ואני כבר ללמד אנשים איך למכור מוצרים פיזיים באינטרנט. זהו כמובן הטוב ביותר ללא ספק – זה מתעדכן ללא הרף. אנחנו שומרים את זה על סף הקטיעה בגלל שאנחנו משלמים הסטודנטים המצליחים ביותר שלנו "להלשין" על האסטרטגיות החזקות ביותר שלהם כדי שנוכל לשפר את הקורס ללא הרף. ככל שאנו מתקרבים 2017 אנחנו נרגש יותר מאי פעם על ההזדמנות הזו שבנינו קהילה גדולה של תלמידים מוצלחים מכל רחבי העולם.

עובדה: אם אתה לא כולל Amazon.com כחלק מהאסטרטגיה העסקית שלך באינטרנט אז אתה מפסיד על רוב פעילות קניות באינטרנט מה שקורה באינטרנט. בחודש האחרון אחד "Mashable" דיווח כי אחד מכל חמישה משתמשי אינטרנט ברחבי העולם ביקרו Amazon.com. זה תנועה מטורפת.

מהו "קורס אמזון המוכחת"?

מאז 2009 כאשר ההשקה הראשונה בקורס זה אנו כבר ללא הרף עדכונו, הוספת אסטרטגיות חדשות יצירתי, הוספת צוות התמיכה חדש והכי חשוב מפנה תלמידינו לתוך סיפורי הצלחה. זהו כדי המקיף ביותר, יצירתי עד תאריך "מוכר על אמזון" כמובן בעולם הנתמך על ידי הקבוצה הגדולה ביותר של מנהלי מכירה מוצלחים אמזון. פורומי הדיון הפעילים, באופן מקצועי המנוהל שלנו נמצאים שם מסיבה אחת – כדי לוודא שיש לך את העזרה שאתה צריך כאשר אתה צריך את זה.

ניתן ליצור איתנו קשר, שלחו אלינו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם עם פרטים נוספים אודות קורסים במסחר אלקטרוני במכללות המובילות בישראל או דרך המחשב.

100 הפונים הראשונים יקבלו קורס און-ליין חינם!

צור קשר