קורס איביי

4הרשמה לקורס לימודים – לחץ כאן

לפני כעשרים שנה נוסדה איביי. הדרך להצלחה של איביי הייתה די קצרה והיא הפכה במהרה לחברת ענק ושם דבר בעולם המסחר האלקטרוני. לאיביי ישנו מחזור שנתי של מיליארדי דולרים, אך שימו לב לפרט מעניין שלא כולם מודעים אליו. המוצרים הנמכרים באיביי אינם בבעלות איביי ואף אינם בבעלות של ספק אחד. איביי היא למעשה שוק שבו סוחרים שונים מציעים סחורות למכירה און ליין.

כל אחד יכול לעסוק במסחר באיביי וזה מה שהופך את הסיפור למעניין מבחינתנו. כל אחד שקורא את שורות אלו נמצא במרחק נגיעה ממסחר באיביי. אמנם יש מה לדעת אך אין כאן פרוצדורות מסובכות, מסורבלות ויקרות כמו בבניית חנות פיזית. כאשר אתם מקימים חנות פיזית יש לכם הוצאות של שכירות, עובדים, חשמל ועוד. למעשה צריך הון עצמי גדול בשביל להקים חנות פיזית. לעומת זאת מסחר באיביי מאפשר לכם להקים חנות בקלי קלות ובהשקעה אפסית.

שימו לב שהקמת חנות פיזית, לא רק שהיא יקרה יותר, היא גם מגבילה יותר. אם יש לכם חנות בקניון רמת אביב למשל, אתם מוגבלים לתנועות הלקוחות במקום. לעומת זאת באיביי יש לכם תנועת לקוחות של מיליוני אנשים. אם רק תרצו תוכלו להתחיל למכור מוצרים באיביי ולהרוויח כסף. הקלות של מסחר באיביי מאפשרת לנו להתייחס לאיביי כאל מקור הכנסה פאסיבי.

אז איך מתחילים לסחור באיביי?

קורס איביי און-ליין דרך המחשב – הדרך הטובה ביותר היא להשתתף באחד מהקורסים למסחר באיביי. לא חסרים קורסים המלמדים אתכם את יסודות המחסר באיביי. רבים מהקורסים הם ברמה גבוהה מאוד ואף מתאימים למי שכבר עשה את צעדיו הראשונים במסחר האלקטרוני ורוצה להתמקצע עוד יותר. זוהי הדרך שלכם לעצמאות כלכלית. בוודאי חשבתם על מסחר באיביי אבל היו לכם כל מיני חששות ושאלות:

איפה אני מוצא סחורות וספקים; איך מקימים את החנות; איך מתפעלים חנות באיביי; איך מתנהלים מול הלקוחות; מה עושים כאשר הלקוחות מאוכזבים; איך משיגים יתרון תחרותי עם המתחרים; איך מציגים את המוצר לצרכן; איך מתבצעים התשלומים והחשבונות בין הלקוח, ביניכם ומול איביי. על שאלות אלו ואחרות תוכלו לקבל תשובה בקורס מסחר באיביי. גם דברים אשר נראים מובנים מאליו הם עדיין דברים שחשוב ללמוד ולהתעכב עליהם.

יתכן שתוכלו לעשות מסחר באיביי גם ללא קורס אך הקורס יתכן לכם את הכלים לעשות את הכול בצורה היעילה ביותר והמהירה ביותר. מי שינסה לבדו ימצא את עצמו מקדיש זמן רב להקמת החנות ויעשה הרבה טעויות. לעומת זאת, מי שלמד מסחר באיביי פשוט ייהנה מיתרון תחרותי אדיר וישיג תוצאות טובות יותר.

ניתן ליצור איתנו קשר, שלחו אלינו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם עם פרטים נוספים אודות קורסים במסחר אלקטרוני במכללות המובילות בישראל או דרך המחשב.

100 הפונים הראשונים יקבלו קורס און-ליין חינם!

צור קשר